Odblaski

KATALOG ODBLASKI

Pieszy poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest obowiązany używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu, chyba że porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku” (Ustawa z dnia 26 lipca 2013 roku Prawo o ruchu drogowym, art. 11 ust. 4a – Dziennik Ustaw z dnia 30 sierpnia 2013 roku, poz.991)

Naszym Klientom gwarantujemy doskonałą jakość produktów odblaskowych, profesjonalną obsługę oraz korzystną cenę.

Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi , szkołami, ale również z przedsiębiorstwami komercyjnymi – które umieszczając własne logo na odblaskach budują swój pozytywny wizerunek. Posiadamy referencje od zadowolonych Klientów.

Nasza obsługa jest kompleksowa – od realizacji gotowych projektów, do produkcji zleceń indywidualnych. Każdorazowo przed produkcją wysokonakładową nasz Klient ma wgląd w wizualizację – zgodnie z Jego sugestiami dopasowujemy projekty aż do uzyskania zadowalającego efektu.

Naszym atutem są krótkie terminy realizacji – nawet w przypadku dużych zleceń.

Produkty odblaskowe oferowane przez AR PRESTIGE  /z wyłączeniem kamizelek odblaskowych i niektórych rodzajów szelek odblaskowych  / , tj. gotowe opaski samozaciskowe, zawieszki, opaski na rzep , produkty LED  i inne nie stanowią artykułów w rozumieniu zasadniczych wymagań określonych przez Ministra Gospodarki z dnia 21 grudnia 2005 r w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej (Dz.U. Nr 259, poz. 2173) .Produkty te są traktowane jako gadżety odblaskowe -nośniki reklamy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z szerokiej gamy produktów odblaskowych