Reklama pneumatyczna – plenerowa

Reklama pneumatyczna

Doskonałym nośnikiem reklamowym,  jest oferowana przez nas reklama pneumatyczna – balony stacjonarne, bramy, ekrany, figury, namioty. Idealnie sprawdza się ona w trakcie imprez plenerowych, sportowych, wystaw, targów oraz pokazów mody. Gwarantujemy wysoką jakość, szybki czas realizacji oraz atrakcyjne ceny. Przy nadruku wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, które są gwarancją ich doskonałej jakości i estetycznego wyglądu. Balony reklamowe, balony z nadrukiem wykonujemy w różnych kolorach metodą sitodruku, przez co jesteśmy w stanie ściśle dopasować się do Państwa potrzeb.

Obecnie technologia pozwala zaprojektować każdy kształt i zmienić go w strukturę pneumatyczną, tworząc oryginalne rozwiązanie wspierające działania takie jak: promocja marki, reklama firmy, wystawy, imprezy sportowe i inne wydarzenia.

Oferujemy możliwość zadruków techniką druku sublimacyjnego, solventowego jak również sitodruku. Dodatkowym atutem jest pełne laminowanie wydruków solventowych w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami oraz promieniowaniem UV.
Zapraszamy!