Wydruki wielkoformatowe

BANERY:

BACKLIGHT
Nr Katalogowy: 1
***Backlight (doskonała przepuszczalność światła, używany do produkcji reklam podświetlanych od wewnątrz. Stosuje się go do wszelkiego rodzaju kasetonów świetlnych – gramatura 450-700 g/m2, szerokość do 520 cm(bez zgrzewania).

FRONTLIT
Nr Katalogowy: 2
***Frontlit ( oświetlany światłem padającym na powierzchnię grafiki, jest przeznaczony do druku jednostronnego). Może być klejony albo zgrzewany termicznie.Najczęściej używa się go jako nośnik reklamowy na płotach ścianach budynku lub na niewielkich konstrukcjach wolnostojących. Nie przepuszcza powietrza dlatego nie powinien być stosowany na dużych powierzchniach gramatura 350-680 g/m2, szerokość do 520 cm(bez zgrzewania)

BLOCKOUT
Nr Katalogowy: 3
***Blockout (materiał używany do dwustronnego druku,czrna warstwa wewnątrz uniemożliwia przenikanie światła i przebijanie grafiki) gramatura 480-720 g/m2 szerokość do 520 cm (bez zgrzewnia).

CANVAS
Nr Katalogowy: 1
Canvas ( Tkanina przypominająca swoją fakturą płótno, idealna do reprodukcji obrazów nadaje się na wystrój wnętrz jak i również scenerii.

Canvas
Posiada zabezpieczenie przed pleśnieniem. Specjalna wierzchnia powłoka , doskonale przyjmuje atramenty i pozwala na wierne odwzorowanie pożądanego obrazu przez co jest świetnym rozwiązaniem tam gdzie jest niezbędna idealna jakość: studia fotograficzne, galerie, muzea. gramatura 160-300 g/m2, szerokość – 160 cm

DRUK UV
Nr Katalogowy: 1
Drukujemy na praktycznie każdym materiale twardym, m.in.: pcv, pleksiglas, karton, tworzywo sztuczne, drewno, metal, szkło, itd. o grubości do 60 mm. Technologia druku UV jest szczególnie przydatna przy konstruowaniu standów, stoisk wystawienniczych, a także we wszelkiego rodzaju dekoracjach sklepowych, teatralnych, wszędzie tam, gdzie typ lub struktura materiału uniemożliwia wykorzystanie folii samoprzylepnych.

grubość materiału – do 60 mm, wymiary – 2m x 3m

FOLIA BANEROWA
Nr Katalogowy: 4
Folia przeznaczona do wycinania na ploterze tnącym. Oferowana w różnych kolorach. Dzięki swojej elastyczności nadaje się również do wyklejania banerów (stąd nazwa). W praktyce używana najczęściej w przypadku prostych projektów graficznych, z jenorodną aplą kolorystyczną.

szerokość – 137 cm, grubość – 50 mikronów

FOLIA ODBLASKOWA
Nr Katalogowy: 7
Jest stosowana najczęściej przy produkcji znaków drogowych, a także szyldów i reklam przy drogach. Odbite światło reflektorów powoduje wrażenie „świecenia” reklamy.

szerokość – 123 cm

FOLIA POLIMEROWA
Nr Katalogowy: 2
Średniookresowa folia samoprzylepna. Stosowana do płaskich lub lekko pofałdowanych, zakrzywionych powierzchni (trwałe szyldy, grafika na pojazdach. Dzięki swojej elastyczności – częsciowo dopasowuje się do podłoża. Przy naklejaniu na pojazdy zaleca się pokrycie laminatem PCV zabezpieczającym wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi.

szerokości – 100 cm, 123 cm, 137 cm, 152 cm, 200 cm, grubość 70 mikronów, trwałość – 5 lat

FOLIA WYLEWNA
Nr Katalogowy: 3
Idealnie nadaje się do wypełniania niejednorodnych, przetłoczonych powierzcchni (samochody, pojazdy komunikacji miejskiej). Po podgrzaniu trwale dopasowuje się do nadanego kształtu. Zaleca się pokrycie wydruku laminatem wylewanym o identycznych właściwościach jak folia.

szerokość – 137 cm, grubość – 50 mikronów

FOLIA MONOMEROWA
Nr Katalogowy: 1
Zastosowanie głównie do płaskich powierzchni (np. na tablicach, szyldach, płaskich częściach samochodów). Przy naklejaniu na pojazdy zaleca się pokrycie laminatem PCV zabezpieczającym wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi.

szerokości – 100 cm, 123 cm, 137 cm, 152 cm, 200 cm, grubość 75 lub 100 mikronów, trwałość – 3 lata

FOLIA PODŁOGOWA Z LAMINATEM
Nr Katalogowy: 6
Wydruki na folii podłogowej mają zastosowanie w sklepach, centrach handlowych, halach sportowych. Wydruk składa się z dwóch części: folii podkładowej z nadrukiem oraz z laminatu, który zabezpiecza wydruk przed ścieraniem i przedłuża żywotność grafiki oraz zapewnia antypoślizgowość dzięki swojej specjalnej porowatej strukturze.

dostępna w 3 rodzajach różniących się okresem trwałości:
-30 dni,
-60 dni,
-180 dni

FOLIA PREFOROWANA * ONE WAY VISION *
Nr Katalogowy: 5
Dzięki perforacji, częściowo przepuszcza światło. Jest stosowana na przezroczystych powierzchniach, szybach w pojazdach, szklanych fasadach budynków, szklanych drzwiach.

szerokość 127 cm

PAPIER BLUE BACK SIDE
Nr Katalogowy: 1
Jest to papier billboardowy z niebieskim tyłem zapobiegającym przenikaniu kontrastowych elementów grafiki ze spodu. Przeznaczony jest najczęściej do ekspozycji zewnętrznych, w krótkim okresie. Blue Back jest częsciowo odporny na wodę. Najczęściej wykorzystywany na nośnikach typu billboard.

gramatura – 120 g/m2, szerokość – 160 cm

PAPIER DO PODŚWIETLEŃ
Nr Katalogowy: 3
Papier do podświetleń CityLight. Papier przeznaczony do ekspozycji wewnętrznych i do podświetlanych kasetonów typu citylight.

gramatura – 150 g/m2, szerokości – 123 cm

PAPIER PLAKATOWY
Nr Katalogowy: 2
Papier przeznaczony do ekspozycji wewnętrznych i zewnętrzynch krótkookresowych.

gramatura – 150 g/m2, szerokość – 123 cm

SIATKA MESH
Nr Katalogowy: 1
Podobnie jak Frontlit siatka zbudowana jest na bazie tkaniny poliestrowej powleczonej PCV. Jest to materiał ażurowy, częściowo przepuszczający powietrze i światło. Z tego względu idealnie nadaje się do najbardziej spektakularnych reklam wielkopowierzchniowych. Siatka może być instalowana na oszklonych częściach budynków, a także na dużych wolnostojących konstrukcjach.

gramatura – 230 – 330 g/m2, szerokość do – 500 cm